Logo Šestka
Zahájení 1. září      od 8:00 2. stupeň      od 9:00 1. stupeň Další informace, zvláště k epidemiologickým opatřením a testování žáků, budou vydány v průběhu posledního srpnového týdne. Třídní učitelé v jednotlivých třídách a pomůcky Třída třídní učitel/učitelka plánované pomůcky 1.A Mgr. Renata Mejdová pomůcky 1. ročník 1.B Martina Drahovzalová pomůcky 1.
V posledních červnových dnech se všichni žáci naší školy zúčastnili tradičních dílniček. Program byl pestrý. Výlety, exkurze, sportovní činnosti, nocleh a soutěže ve škole, aktivity v přírodě a další. Všem děkujeme za příjemnou atmosféru při zakončení školního roku a přejeme krásné léto.
V neděli jsme zamávali rodičům na vlakovém nádraží a po kolejích tradá směr dobrodružství. Ubytovali jsme se v apartmánech a vyrazili na písčitou pláž. Koupání, stavby z písku, hry ve vodě, toho jsme si tentokrát užili opravdu do sytosti. Stihli jsme i hry v lese, při kterých jsme museli společně hledat cestu k cíli. A že nebyla vždy jednoduchá.😊 Chtěla špetku
Poslední tři dny tohoto školního roku si 5.A užila. Děti se tentokrát loučí nejen s tímto “zvláštním” školním rokem, ale i s některými spolužáky a prvním stupněm. Stihly si zahrát šipkovanou s úkoly a hry v přírodě. Při spaní ve škole odhalovaly zločince při týmové logické hře a poslední den si vyzkoušely i bowling.
V pátek 25. 6. 2021 se žáci ze čtvrtých ročníků vydali do Země Keltů – keltského “města” z mladší doby železné v Nasavrkách. Všechny čekala zkouška střelby z luku, bojová taktika s molitanovým mečem a štítem, prohlídka keltského obydlí, přednáška o vývoji včelařství a chovu hospodářských zvířat této doby. 
KUBO
Žáci 1. stupně se v rámci kroužku MALÝ TECHNIK seznamují se základy robotiky.
Kroužek
6. A elektro
Děti
děti na kole
Žáci tříd 4.A, 5.B a 5.A navštívili dopravní hřiště, kde si zopakovali pravidla silničního provozu, napsali test, a poté si pravidla vyzkoušeli jízdou na kolech. Někteří získali i průkaz Mladého cyklisty.
NAHORU Skip to content