Na školu v přírodě vyrazili žáci 2. tříd. Přestože nám počasí příliš nepřálo, zažili jsme spoustu dobrodružství. Návštěva temných jeskyní a lezení po skalách vzbudily nadšení u všech účastníků výpravy. Děti prozkoumaly nejvyšší místa v okolí, starobylou zříceninu skalního hradu Sloup i těžce přístupné Samuelovy jeskyně. Vyšplhali jsme také na zříceninu hradu Svojkov a proběhli se v tajných chodbách lesního divadla.
Poslední večer nechyběla stezka odvahy a honba za pokladem. Druháci byli velmi stateční, bez rodičů si vedli skvěle a na příští rok jsme si slíbili další misi.







