Dne 10. května k nám v rámci programu Erasmus+ přicestovali žáci z Říma. Během svého pobytu byli ubytováni v rodinách našich žáků, kterým tímto děkujeme za milé přijetí a péči.
Společně jsme navštívili Prahu, Kutnou Horu i chrám sv. Bartoloměje v Kolíně. Užili jsme si také projížďku na koloběžkách, bowling a naši hosté ochutnali typická česká jídla ve školní jídelně. Italské děti navštívily i několik vyučovacích hodin na naší škole.
Celý pobyt jsme zakončili společnou večeří s občerstvením, které připravili rodiče našich žáků. Všem rodinám velmi děkujeme za ochotu a skvělou péči o naše hosty. Věříme, že si všichni odvážejí mnoho krásných zážitků a nových přátelství.







